Lidé ve sboru

Silvie Młynarczyková a Soňa Böhmová, Foto Petr Zakrzewski 2019

Silvie Młynarczyková
Sbormistr

Pochází z Karviné, kde působila jako zpěvačka, posléze jako asistentka sbormistryně a volnočasový pedagog ve Sborovém studiu Permoník. Vystudovala Divadelní Fakultu AMU v Praze a zpěv na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Vede hlasové semináře na krajských i celostátních přehlídkách dětského a studentského divadla. Je pracovníkem NIPOS-ARTAMA v oblasti sborového zpěvu.

Soňa Böhmová
Korepetice

Vystudovala hru na klavír na Conservatorio Nacional de Música v Mexico City (1983-1991). Během studií se zúčastnila aktivně interpretačních kurzů vedených Jorgem Demusem, Evou Osinskou a Bernardem Flavignym. Je laureátkou Národní mexické soutěže ve hře na klavír Ramón Serratos. V roce 1990 vystoupila jako sólistka s mexickým Národním symfonickým orchestrem v Mexico City a v Toluce.
V letech 2001 – 2006 studovala na HAMU v Metodickém centru, kde absolvovala dvouletý akreditovaný kurs metodiky klavíru u paní doc. Aleny Vlasákové. Od roku 2005 působí na ZUŠ I. Hurníka, kde vyučuje hru na klavír a doprovází Sborové studio Coloreton.

%d blogerům se to líbí: